REER Pestúnka Nova Digital

Spoľahlivé pripojenie k vášmu dieťaťu

Kód produktu:

50140

Cena:

Cena s DPH /
 
56,95

nedostupné

Kúpiť
+

Popis produktu

 • Spoľahlivé pripojenie k vášmu dieťaťu
  Pre rodičov je najdôležitejšia bezpečnosť a blahobyt ich detí. Zvlášť keď svoje dieťa uložíte do postele, chcete mať istotu, že je váš malý miláčik v poriadku. Pretože nemôžete nepretržite sedieť so spiacim dieťaťom, je dôležité zabezpečiť spoľahlivé sledovanie.
  S opatrovateľkou Nova Digital zostávate v neustálom kontakte so svojím dieťaťom a ste neustále informovaní o jeho stave.

  Bezpečné pripojenie s čistým zvukom vďaka technológii FHSS
  Detský monitor Nova stráži spiace dieťa s optimálne zladenú kombináciou detskej a rodičovskej jednotky. Vďaka technológii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) je zaručené nerušené a krištáľovo čisté pripojenie.

  Nízke žiarenia a úspora energie prostredníctvom voliteľného režimu ECO a funkcie VOX
  Vďaka inteligentnej aktivácii zvuku (VOX) sa jednotky pripájajú, len keď dieťa vydá zvuk. Ak vaše dieťa spí spokojne, opatrovateľka sa automaticky prepne do režimu spánku. Detskú jednotku možno navyše ručne prepnúť do režimu EKO. To znižuje žiarenia zo zariadenia, akonáhle je opatrovateľka v režime spánku. Tieto dve vlastnosti výrobku nielen minimalizujú spotrebu energie opatrovateľky, ale tiež výrazne znižujú žiarenia.

  Pohodlné použitie vďaka mobilnej rodičovskej jednotke
  Dobre premyslené detaily vám umožní používať opatrovateľku obzvlášť nekomplikovaným spôsobom. Vďaka spone na opasok máte opatrovateľku stále pri sebe - aj keď sa voľne pohybujete po dome - vždy sa cítite veľmi blízko svojho miláčika. Vďaka dosahu 450 m možno opatrovateľku nielen flexibilne umiestniť do domu, ale možno ju použiť aj na terase, na záhrade atď. Ak je rozsah prekročený, budete upozornení na narušenie spojenie alarmom rozsahu.

  Obzvlášť flexibilné vďaka USB adaptéru a dvoma USB káblom
  Rodičovskú jednotku možno ovládať ako pomocou adaptéra USB, tak pomocou batérií. Vďaka samostatnému kábla USB je však možné opatrovateľky flexibilne ovládať aj pomocou zásuvky so štandardnými USB adaptéry. Napájanie detskej jednotky zo siete vás chráni pred nepozorovaným vypnutím zariadenia, napríklad kvôli slabým batériám.

  Bezpečné použitie vďaka indikátoru hladiny hluku
  Aby vám neunikla žiadna činnosť vášho malého miláčik, aj keď ste v hlučnom prostredí a počujete len zle prenos hluku, indikátor úrovne hluku sa rozsvieti, akonáhle rodičovská jednotka prijme signál. LED diódy, ktoré sa rozsvieti, vám ukážu, či detská izba vydáva iba tiché zvuky alebo už hlasno plače. Táto funkcia má aj ďalšie užitočné funkcie. LED pásik vám signalizuje, akonáhle dôjde k prekročeniu dosahu a prerušenie spojenia. Tu si tiež môžete prečítať hlasitosť, na ktorú je nastavená rodičovská jednotka. V prípade potreby môžete tiež zistiť stav batérie pomocou LED diód.
 • Vlastnosti:

  - technológia FHSS: odolná proti chybám a bez rušenia
  - dosah až 450 m
  - režim ECO: 0% žiarenia v režime spánku
  - funkcia VOX: inteligentné automatické zapnutie
  - optické / akustické ovládanie rozsahu
  - nastaviteľná citlivosť mikrofónu
  - optický indikátor zvuku