Dokončiť nákup

Stolička Lionelo Linn Plus

Lionelo Linn Plus je multifunkčná stolička so širokou škálou úprav, vďaka ktorým sa dá ľahko prispôsobiť potrebám 6-mesačného dieťaťa ako aj predškoláka.

Kód produktu:

137067

Farebnosť:

Cena:

Cena s DPH /
 
90,00
Kúpiť
+

Popis

  • Pevná konštrukcia, kompaktné rozmery po zložení a ľahké udržiavanie v čistote robia z Linn Plus ideálneho spoločníka pre dieťa pri každodennom jedle.
    Linn Plus bol navrhnutý na spoločné zdieľanie jedál a pohodlné kŕmenie vášho dieťaťa. Kreslo má možnosť 6-stupňového nastavenia výšky sedadla, ktoré vám umožní prispôsobiť jeho polohu úrovni stolovej dosky, ako aj prispôsobiť predĺženie podnosu. Vďaka 3 stupňom nastavenia operadla a odnímateľnej opierke nôh je ľahké prispôsobiť polohu kresla aktuálnym potrebám dieťaťa.
    Pevná a stabilná konštrukcia umožňuje bezpečné používanie stoličky deťom, ktorých hmotnosť nepresahuje 15 kilogramov. Vďaka efektívnemu systému skladania výrobku do kompaktných rozmerov sa Linn Plus ľahko skladuje a prepravuje. Skladaná stolička sa úspešne zmestí pod posteľ, do odkladacej skrinky alebo skrinky, ako aj do kufra auta.