Dokončiť nákup

Jedálenské Stoličky

Vaše bábätko rastie zo dňa na deň. Okolo 6 mesiaca už zvyčajne samo sedí a je to zároveň čas, keď sa začína s prvými príkrmami. Praktickým pomocníkom sa stáva detská stolička na kŕmenie, ktorá umožní dieťatku sedieť pri stole a jesť jedlo s rodičmi a rodinou.

Stolička na kŕmenie sa pre dieťatko stáva miestom pre stravovanie, komunikáciu, zdieľanie každodenného rodinného života.

Detská jedálenská stolička je dokonale navrhnutá pre potreby detí od 6 mesiacov až po 3 roky a umožňuje deťom bezpečné a pohodlné sedenie. Stoličky na kŕmenie kvôli bezpečnosti dieťatka musia byť obzvlášť stabilné, a preto majú špeciálnu konštrukciu, bezpečnostné popruhy a oddeľovač nôh. Ak dieťa sedí pri jedle v stoličke pri spoločnom stole, podporuje to komunikáciu a interakciu medzi deťmi, rodičmi a súrodencami. To posilňuje väzby v rámci rodiny a zlepšuje vzťahy v rodine.Sedenie pri stole v stoličke tiež podporuje učenie. Bábätká a batoľatá sú prirodzene zvedavé a veľmi ochotné učiť sa. Sledujú rodičov a súrodencov, kopírujú ich správanie a tým sa rozvíjajú a zlepšujú stravovacie návyky vášho dieťaťa. Napríklad sa deti učia, ako správne stolovať a ako používať príbor.

Správne načasovanie nákupu detskej stoličky na jedenie závisí na tom, aký typ ste zvolili. Niektoré vysoké stoličky sú vhodné aj pre deti, ktoré sa ešte nemôžu posadiť - sú vybavené vložkou pre novorodencov a sú polohovateľné.

 
94,90
159,95 €
144,90
 
184,90
 
116,90
109,00 €
83,90
108,50 €
91,90