Ergonomický nosič JANE Like

Ergonomický nosič JANÉ Like umožňuje nosiť dieťa v troch polohách, v polohe žabky, od 3,5 kg až do chvíle, keď dosiahne hmotnosť 18 kg.

Kód produktu:

60249

Farebnosť:

Cena:

Cena s DPH /
 
77,00
Kúpiť
+

Popis

 • Ergonomický nosič JANÉ Like umožňuje nosiť dieťa v troch polohách, v polohe žabky, od 3,5 kg až do chvíle, keď dosiahne hmotnosť 18 kg. Súčasne sa prehlbuje a podporuje citový kontakt medzi rodičom a dieťaťom. Prevedenie ergonomického nosiča je premyslené do najmenších detailov:

  1. Staráme sa o váš chrbát. Chrbtový pás je navrhnutý spôsobom, aby sa záťaž rovnomerne rozložila a nebola sústredená len na chrbtovej časti. Je to možné s ergonomicky tvarovaným bedrovým pásom, ktorý rovnomerne rozkladá záťaž na chrbte a bokoch u dospelej osoby.

  2. Staráme sa o vaše pohodlie. Prevedenie nosiča umožňuje rýchlo a bezpečne vložiť a vybrať dieťa, pretože spony je možné nastavovať jednou rukou. Druhou rukou je možné sa o dieťa starať alebo ho pridŕžať.

  3. Pre vaše dieťa: Ergonomický nosič má plne nastaviteľnú opierku na hlavičku. Opierka chráni dieťa počas chôdze. Majte na pamäti, že v prvých mesiacoch veku dieťaťa dieťa nedokáže samo udržať hlavičku.

   4.Staráme sa o správny vývoj: Pozícia dieťaťa s roztvorenými nohami ( poloha žabky) prispieva k zdravému vývoju bedier a predchádza deformácii bedrových kĺbov.

  5.Ľahká manipulácia: Nosič je možné celkovo rozopnúť, čo umožňuje dieťa ľahko vybrať a kedykoľvek zmeniť jeho polohu.
  Pre deti od 3,5 do 18 kg.