Ohrádky

Ako skĺbiť detskú zvedavosť a chvíle, počas ktorých potrebujete pustiť z dohľadu váš najväčší poklad? O bezpečnosť dieťa sa postaráte detskou ohrádkou. Tento vynález vám môže výrazne zjednodušiť život.

S prvými krokmi dieťatka sa váš útulný domov premení na zónu plnú nebezpečných prekážok a hrozieb. Malé batoľa do piatich minút stihne „upratať“ konferenčný stolík, „presadiť“ kvety alebo siahnuť na horúcu rúru, či vyliezť na schodisko a vám sa zdá, že váš anjelik dokáže aj nemožné. Rovnaké či podobné situácie poznajú všetci rodičia malých detí.

Detská ohrádka je pre hru najmenších detí absolútne bezpečné miesto. Vybrať si môžete z rôznych tvarov a veľkostí, takže ju dokážete umiestniť aj do malých priestorov. Herná ohrádka pre deti môže byť obdĺžnikového, kruhového, hranatého alebo iného tvaru. Na výrobu detských arén na hranie sa používajú rôzne druhy textílií: z prírodných i syntetických materiálov, ktoré zvyčajne stačí vyčistiť vlhkou handričkou. Konštrukcia je zvyčajne vyrobená z kovu, dreva alebo plastu.