Dokončiť nákup

CAM - Lehátko Midi novinka

Pohodlné a bezpečné ležadlo Midi vhodné pre deti do 9 kg.

Novinka

Kód produktu:

8005549043527

Farebnosť:

Cena:

Cena s DPH /
 
155,50
Kúpiť
+

Popis

 • Polohovacie kreslo MidiPohodlné a bezpečné ležadlo Midi vhodné pre deti do 9 kg. Dizajnové lehátko Midi uľahčí život každému zaneprázdnenému rodičovi, keď dieťa nespí. V ležadle sa dieťa môže upokojiť, zabaviť a byť v centre rodinných udalostí.
 • Bezpečnosť na prvom mieste
  Ležadlo Midi má robustnú konštrukciu, ale kompaktné rozmery. Nohy sú vybavené protišmykovými gumovými podložkami, aby sa ležadlo pri hojdaní samovoľne neposúvalo. Je tiež vybavená 5-bodovými bezpečnostnými pásmi pre maximálnu bezpečnosť dieťaťa.
 • Pohodlie a zábava
  Bohaté polstrovanie spolu s mäkkou tkaninou vytvára pohodlné prostredie pre každé dieťa. Opierku chrbta možno nastaviť do 2 polôh. Aby sa dieťa v ležadle nenudilo, je vybavené výškovo nastaviteľným podnosom s plyšovými hračkami, ktoré sa dajú v prípade potreby vybrať. Poťah možno prať v práčke pri teplote 30 °C. Samotné hojdanie sa vykonáva pomocou zabudovaného motora, ktorý je napájaný buď z batérie, alebo pripojením do elektrickej siete. Lehátko má 5 nastaviteľných rýchlostí hojdania a časovač, ktorý zabezpečuje automatické vypnutie. Súčasťou je aj 15 melódií a 5 zvukov prírody na upokojenie dieťaťa. Lehátko sa ľahko skladá a rozkladá a v zloženom stave zaberá minimum miesta.
 • - Kompaktná veľkosť
  - Minimalistický dizajn
  - Robustná konštrukcia
  - Gumové protišmykové podložky
  - 5-bodový bezpečnostný pás
  - Nastaviteľné operadlo
  - Hrazda s plyšovými hračkami
  - 5 rýchlostí hojdania
  - Napájanie z batérie alebo zo siete
  - Časovač vypnutia
  - 15 melódií, 5 prírodných zvukov
  - Skladacie