BABY JOGGER - City Tour double novinka

City tour® 2 Double - úzky kočík s veľkými možnosťami!

Novinka

Kód produktu:

429601

Farbnosť:

Cena:

 
499,00
Kúpiť

Popis

 • Dvojitý kočík určený rodinám s viac ako jedným dieťaťom, ktorí sú neustále na cestách a nechcú sa vzdať ani dlhého cestovania. Ľahká hliníková konštrukcia, ktorá sa skladá pomocou jednej ruky do kompaktných rozmerov a zmestí sa kdekoľvek. Kočík je ideálnou voľbou na výlety, do mesta, na nakupovanie aj na ďaleké cesty. Sedadlo je možné sklopiť do takmer ležiacej polohy, nastaviteľný podnožník a možnosť nasadenia 2 vaničiek umožňuje voľný pohyb s kočíkom bez obmedzenia už od narodenia dieťaťa. City Tour 2 Double, je široký 66,5 cm a váži 10,3 kg. Je teda optimálnou voľbou s kompaktnými rozmermi.
 • Systém skladania:
  Patentovaný systém skladania Quick-fold umožňuje zloženie kočíka jedným pohybom ruky a to aj s spoločne s madlami do extrémne kompaktných rozmerov.
 • Operadlo sedadla:
  Operadlo sedadla sa dá regulovať do ležiacej polohy spoločne s nastaviteľnými podnožníky a tým je zaistený plný komfort pri cestovaní, najmä keď dieťa spí.
 • Opierka nôh:
   Nastaviteľná opierka nôh poskytuje podporu a slobodné umiestnenie nôh dieťaťa pri prechádzke alebo pri spaní.
 • Ultraľahké kolesá
  Predné, odpružené kolesá s priemerom 13 cm s možnosťou blokácie na jazdu vpred. Sú ideálne na dlhé prechádzky a to ako v meste, tak aj v teréne. Zadné kolesá s priemerom 15 cm zaisťujú hladkú jazdu.
 • Veľká strieška:
   Veľké striešky vyrobené z materiálu s ochranou UV 50+ účinne chránia pred slnečnými lúčmi.
 • Vaničky City Tour 2 DoubleVaničky určené pre kočík City Tour 2 Double (* predávajú sa samostatne). V sade s vaničkami sú k dispozícii adaptéry na pripojenie vaničiek na rám kočíka. Vaničky sa môžu používať kým dieťa nedosiahne hmotnosť 9 kg, alebo kým sa dieťa začne otáčať. Mäkká vnútorná výstelka s odvetrávanou podšívkou poskytuje dieťaťu najvyššie pohodlie.