Dokončiť nákup

SET Športový kočík Move Cross + korba XL + adaptéry novinka

Veľké, gumové kolesá s perfektným odpružením, priestranné polohovateľné sedenie, jazda po aj protismere, výškovo nastaviteľná rukoväť - to je kočík Move Cross.
Od narodenia do 22 kg.

Novinka

Kód produktu:

ZOP012080

Farebnosť:

Cena:

Cena s DPH /
 
499,00
Kúpiť
+

Set kočík Move Cross + korba XL + adaptéry
Kočík do každého terénu

 • Extra veľké gumové kolesá s mäkkým odpružením hladko prevezú vaše dieťatko cez všetky prekážky. Kočík Move Cross je ideálnou voľbou pre aktívne rodiny. Uvezie deti až do 22 kg. O pohodlie na výletoch sa postará aj priestranné, mäkko polstrované sedenie s výškovo nastaviteľným päťbodovým bezpečnostným pásom. Chrbtová opierka je polohovateľná až do ľahu, polohovať je možné aj opierku na nožičky.

Po aj proti smeru jazdy

 • Športové sedenie je možné nastaviť podľa potreby dieťatka tak, aby videlo na rodičov, alebo v smere jazdy, aby mohlo pozorovať okolitý svet. V oboch smeroch je možné kočík pohodlne zložiť. Pre ľahšie usadenie má kočík Move Cross odklápaciu hrazdu.

Pohodlný úkryt pred nepriaznivým počasím

 • Vďaka predĺžiteľnej strieške ochráni kočík Move Cross vaše deti pred ostrým slnkom aj nepríjemným vetrom. Strieška je predĺžiteľná a má vetracie okienko. Výškovo nastaviteľná rukoväť zaistí, že kočík môžu pohodlne voziť všetci členovia rodiny bez ohľadu na ich výšku.
 • Súčasťou je nánožník a pláštenka
  Nosnosť 22 kg
  Extra veľké gumové kolesá
  Mäkko odpružený podvozok
  Jazda po aj proti smeru
  Polohovateľná chrbtová opierka (3 polohy v oboch smeroch)
  Polohovateľná opierka na nohy
  Predĺžiteľná strieška s vetracím okienkom
  Odklápacia hrazda 
  Výškovo nastaviteľná rukoväť
  Nánožník a pláštenka v cene
 • Korba Move XL
  Priestranná, s odvetranou celou prednou časťou, predĺžiteľnou strieškou a s inteligentnými tlačidlami pre jednoduchú manipuláciu – to je korba Move XL. Od narodenia do 9 kg.
 • Priestranná hlboká korba
  Korba Move XL je extra dlhá, pohodlne do nej zmestia aj väčšie bábätká so zimným fusakom. Vďaka vetraciemu okienku na prednej strane korby a odvetranej strieške uvidia z polohy na brušku malí objavitelia celý svet. Predĺžiteľná strieška spolu s nánožníkom ochráni bábätko pred chladom aj ostrými slnečnými lúčmi.
 • Jednoduchá manipulácia
  Hlboká korba Move XL má inteligentné, pamäťové tlačidlá (intelligent buttons), vďaka ktorým sa ľahko odrába z podvozku. Tlačidlá je možné stlačiť postupne, vždy jednou rukou. Zostanú v danej polohe, a rodič potom pohodlne pomocou madla sníme korbu z podvozku.
 • Extra priestranná korba
  Predĺžiteľná strieška s vetraním
  Vetracie okienko na prednej strane korby
  Inteligentné, pamäťové tlačidlá
  Nánožník v cene