Dokončiť nákup

Ingenuity - Hojdačka s melódiou Arabella 0m+ do 9g, 2019 novinka

Navrhnuté s ohľadom na rodičovstvo. Značka Ingenuity™ vytvorila tú najúžasnejšiu hojdačku pre malé princezné s prvotriednymi a luxusnými látkami, ktorá je rovnako pohodlná a útulná ako aj praktická.

Novinka

Kód produktu:

10287-3

Cena:

 
123,99
Kúpiť
+


 • Navrhnuté s ohľadom na rodičovstvo. Značka Ingenuity™ vytvorila tú najúžasnejšiu hojdačku pre malé princezné s prvotriednymi a luxusnými látkami, ktorá je rovnako pohodlná a útulná ako aj praktická.
 • Pozoruhodne mäkké tkaniny hýčkajú dieťatko v luxusnej mäkkosti s opierkou hlavy, ktorá ponúka mimoriadnu podporu pre menšie detičky a dá sa v prípade potreby jednoducho odňať. Dokonca aj bezpečnostný pás je zabalený do mäkkých flísových textílií na ochranu citlivej pokožky dieťaťa. S perfektným nádychom ružovej, dizajn Arabella bude perfektne dopĺňat vzhľad každého domova. A keď sa veci trošku skomplikujú, opierku hlavy aj textílie sedacej časti sa dajú jednoducho oprať v práčke. Moderný dizajn a technológia pozdvihujú upokojujúci zážitok dieťatka na vyššiu úroveň! Táto kompaktná hojdačka upokojuje dieťatko vďaka 5 rýchlostiam, 8 melódiam a 3 prírodným zvukom. Pohyblivá hrazdička obsahuje 2 rozkošné hračky pre zabavenie dieťatka. Ušetríte peniaze na batériách vďaka technológii Hybridrive™. Vaše batérie vydržia až trikrát dlhšie. Technológia snímania hmotnosti TrueSpeed™ udrží konzistentnú rýchlosť hojdania, aj keď je dieťatko väčšie. Dizajn SlimFold ™ umožňuje, aby sa hojdačka skladala rovnomerne a ľahko sa skladovala a prepravovala. Získajte niekoľko okamihov s voľnými rukamim vďaka časovaču, ktorý môžete nastaviť na 30, 45 a 60 minút hojdania. Technológia WhisperQuiet™ umožňuje dieťaťu hojdanie v kľude a tichu.


 • - luxusné plyšové tkaniny s odnímateľnou opierkou hlavy
  - Hybridrive™ technológia zabezpečí, že batérie vydržia 3krát dlhšie
  - technológia TrueSpeed™ zabezpečuje konzistentné a spoľahlivé hojdanie v 5 rýchlostiach, systém automaticky rozpozná váhu dieťaťa a prispôsobí rýchlosť húpania jeho váhe
  - 8 originálnych melódii a 3 zvuky prírody s možnosťou nastavenia hlasitosti a funkcia automatického vypnutia
  - odnímateľná hrazdička pre jednoduchší prístup k dieťaťu s 2 plyšovými hračkami
  - hojdačka vyžaduje 4 D (LR 20) batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia
  - funkcia WhisperQuiet™ zabezpečuje tichý chod hojdačky
  - pohodlná hojdačka zo semišu, s odnímateľnou opierkou hlavy
  - režim hojdania je možné nastaviť na 30, 45 a 60 minút
  - ľahko sa skladá, šetrí miesto a ľahko sa s ňou cestuje
  - hojdačka obsahuje 5-bodové bezpečnostné pásy
  - protišmykové nožičky
  - odnímateľný poťah a opierku hlavy je možné prať v práčke
  - pre deti od narodenia až do 9 kg
 • Rozmery produktu: 77,5 cm x 53,3 cm x 61 cm