JANÉ - Rider Strata Transporter 2 - 2017 + 2016 + 2015

Komfort pre vaše bábätko" - dizajnový, štruktúrovaný, rýchly, komfortnýKočík najvyššej triedy z ponuky Jané.

Nebola zadaná cena.
  • Pevná konštrukcia z oválnych profilov z eloxovaného hliníku je vybavená patentovaným dômyselným systémom skladania, ktorý umožňuje zmenšenie až o 30%. Môžete ho využiť aj ako jedálenskú stoličku, výška sedačky sa prispôsobí výške stola.
  • Trojkombinácia zahŕňa: kočík so športovou časťou + autovanička Transporter 2 + autovajíčko Strata.

JANÉ - Rider Formula Transformer 2 - 2016

Rider je kočíkom najvyššej triedy z ponuky Jané. Ľahkosť hliníka v kombinácii s vyváženou geometriou a zadnými kolieskami s väčším priemerom zaručuje obratnú, ľahkú a pohodlnú jazdu.

Novinka

Farebnosť:
1023,00 EUR 
1023,00
 
Cena vrátane DPH
  • Farebné prevedenie kombinovaného kočíka Rider Formula Strata Transformer 2 - 2016 od JANÉ

  •  
  • Rider je kočíkom najvyššej triedy z ponuky Jané. Ľahkosť hliníka v kombinácii s vyváženou geometriou a zadnými kolieskami s väčším priemerom zaručuje obratnú, ľahkú a pohodlnú jazdu. Výborné odpruženie zadných koliesok s nastaviteľným tlmičom poskytuje dieťaťu maximálne pohodlie, tým že absorbuje nárazy počas jazdy. Prinesie vám všetky prechádzky a výlety bez akýchkoľvek obmedzení. Rider definuje spojenie-luxusný design, komfort dieťaťa a skladnosť s maximálnou odolnosťou vhodnou na jazdu po extrémnom povrchu. Táto trojkombinácia zahŕňa športovú časť, autovaničku Transporter 2 a autovajíčko Strata.
  •  

JANÉ - Rider Strata Transporter 2 - 2015

Ak hľadáte skladný športový kočík a priestrannú autovaničku a autosedačku pre vaše dieťatko, tak potom Vám ponúkame JANÉ Rider TRANSPORTER 2 s autosedačkou STRATA. Tento športový kočík je veľmi skladný, zloží sa iba na 30% svojho rozmeru v zloženom stave. Vanička TRANSPORTER 2 získala v Euroteste 2011 4 hviezdičky.

Novinka

Farebnosť:
965,00 EUR 
965,00
 
Cena vrátane DPH
  • Farebné prevedenie kombinovaného kočíka Rider Formula Strata Transformer 2 -  2015 od JANÉ

  •